To już wielki finał! Czas na ostatnie szkolenie dla uczniów!

Cześć wszystkim!

Mamy dla Was ważną wiadomość – już w najbliższy piątek odbędzie się nasze OSTATNIE szkolenie dla uczniów.

Sala jest już dopięta na ostatni guzik, sprzęt przetestowany, a materiały czekają na swoich właścicieli. Zrobiliśmy wszystko, żeby to finałowe spotkanie było dla Was wyjątkowe, pełne praktycznej wiedzy i świetnej energii. Cykl szkoleń dla uczniów kończymy z grupą młodzieży ze Środy Śląskiej z Powiatowego Zespołu Szkół nr 2 im. Wincentego Witosa.

Poprzedni
Następny